Blog

Spa Sedyesi

Spa Yatagi

Spa Sedyesi

Masaj çoğu insanın yakından ilgilendiği bir konudur. Spa da masajın en önemli özelliğidir. Spa masajı yaptırdığınızda ne kadar rahatladığınızı göreceksiniz. Spa sedyesi da yapılan masajın verimli olması açısından oldukça önemlidir. Spa sedyesi genellikle ahşap olarak tercih edilir. Ahşabın rahat ettirici özelliği yataklarda da kullanılmaktadır. Ahşap haricinde de çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Ancak genellikle tercih edilen ürün ahşaptır.

Nereden Temin Edebilirim?Spa Yatagi Uretici

Spa sedyesi kozmetik ürünü olarak adlandırılmaktadır. Bu nedenle bu tarz ekipmanların satışının yapıldığı firmalardan temin edebilirsiniz. Hatta internet üzerinden de sipariş vermeniz mümkündür. Ancak bu ürünleri yerinde görerek ve uzmanları tarafından inceleyerek satın almanız daha sağlıklı olacaktır.

Yatakta Olması Gereken Özellikler

Masajın bir insanı mutlaka rahatlatması gerekir. Bu nedenle masaj yatağının çok kaliteli olması gerekiyor. Spa yataklarında da aynı durum geçerlidir. Spa masajı genellikle loş ortamlarda yapılır. Işığın tonu oldukça düşük seçilir. Bu yüzden spa yatağının bu ortama uygun olan malzemelerle üretilmiş olması gerekmektedir. Spa yataklarının alt tarafında bir raf olması havlu, çarşaf gibi malzemelerin konulabilmesi için gereklidir. Çekmeceli olan yataklar da mevcuttur. Ancak bu tarz yataklarda çekmece ya da raf gibi kısımlar çok önemli değildir. Önemli olan yatak kısmıdır. Bu kısımda kullanılan kumaş yumuşak ve terletmeyen özellikte olmalıdır. En az 1 saat yatılıp masaj yapılacağını düşünürsek yatan kişinin rahat etmesi önemlidir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir