Blog

Spa Yatakları

Spa Yataklari uretici

Spa Yatakları

SPA, yüz yıllardır vücudu dinlendirerek stres ve yorgunluğu atmak için yapılmaktadır. Zaman ilerledikçe gelişen teknoloji ile birlikte üretilen SPA yatakları ile yapılan masajın kalitesi artmıştır. SPA temel olarak su ile birlikte kullanılan aromatik yağlar, şifalı olduğuna inanılan taşlar ve farklı masaj tekniklerinin birleşimi ile gerçekleştirilir. Sudan gelen sağlık olarak tanımlanabilen SPA, sağlığa olan faydası göz önünde bulundurularak insanlar tarafından sıkça tercih edilir. Ayrıca masaj salonları ve güzellik merkezlerinde de sıkça uygulanan bir masaj çeşididir.

Spa Yatagi Uretici

Spa Yataklarının Teknik Özellikleri Nelerdir?

SPA masajının kullanım alanı Özel olarak üretilen SPA yatakları, farklı fonksiyonel özellikler ile desteklenerek masaj keyfinin artması sağlanmıştır. Bu yataklarda kullanılan malzemenin esneme ya da gevşeme yapmaması çok önemlidir. Aksi halde gıcırdamalar olur ve bu masaj esnasında oldukça rahatsız eder. Isı tutma özelliği ile SPA esnasında kan dolaşımının artması hedeflenir. Belirli bir sıcaklığa ulaştığında ısıyı içine hapsederek masaj boyunca vücut sıcaklığını korur.

SPA Yatakları Hijyenik Mi?

SPA yatakları, toplu yerlerde sıklıkla kullanılan bir üründür. Bu sebeple içerisinde kolayca mikrop üreyebilir. Bunun önüne geçmek için temizliğine ve bakımına dikkat edilmesi gerekir. Bu sorumluluğu almak istemeyen masaj salonları ve güzellik merkezleri ortam hijyenine oldukça dikkat eder. Ancak bazı yerler bunu çok önemsemeyebilir. Bu sebeple masaj yaptırılan yerin hijyenik olup olmadığına dikkat edilmesinde fayda var.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir