Blog

Lambader Nedir

Cihaz sehpasi nedir

 

Evde ofiste, çalışırken, hastanelerde, okullarda, laboratuvar, masaj salonları alanlarında kısaca hayatın hemen hemen her yerinde ayaklı ışık kaynaklarını kullanırız. Oldukça fazla çeşitlilik gösteren bu aletler. Aslında birçok işimizi oldukça kolaylaştırırlar. Hem işimize yaralar hem de evlerde aksesuar olarak da kullanılabilirler. Dekorasyon ile uğraşan kişiler çalışma odalarında ve salonlarda bu ayaklı ışık kaynaklarını kullanışlı olmalarından dolayı tercih ederler. Bu yazımızda ayaklı ışık kaynağı lambalar ne işe yaralar ve çalışma mekanizmaları hakkında bilgiler yer almaktadır. Bunları aşağıda bulabilirsiniz.

Ayaklı Işık Kaynakları Nasıl çalışırlar? 

Farklı birçok çeşidi olan ayaklı ışık kaynağı lambalar pille çalışan çeşitleri olduğu gibi elektrik ile de çalışanları bulunmaktadır. Son zamanlarda çevre dostu lambalar da çıkmıştır. Bu lambalar çarklı sistemler ile çalışır ve elektriği depo ederler ve siz sistemi çalıştırdıkça aydınlatma işlemini gerçekleştirebilir lambalar. Bunun yanında diğer lambalar ise pille çalışanlar için pil ömrü süresince açma kapama tuşu ile aydınlanabilirsiniz. Portatif ayaklı ışık kaynağı lambalar ise elektrik ile çalışmaktadır. Lambanın fişini taktıktan sonra anahtarın açma tuşu ile lamba çalışmaya başlar.Cihaz sehpasi nedirr

Ayaklı Işık Kaynağı Lambaların Fiyatları Ne Kadardır?

bu lambalar oldukça kullanışlı olup birçok işimizi de kolaylaştırırlar. Bunun yanında fiyatlarına geldiğimiz zaman çok uygun fiyatlardan başlayıp çok daha yüksek Mevlalarda da bu lambalardan bulmak mümkündür. Fiyat aralığı ise 100-3.000 Türk lirası arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir