Blog

En Kullanışlı Masaj Masaları

WhatsApp Image 2022 01 19 at 10.10.08 Kurtarildi

Masaj geçmişten günümüze pek çok toplumda oldukça etkin olarak kullanılan, kasların ve metabolizmanın rahatlamasını destekleyen uygulamalardan biridir. Masaj masaları açısından firmamızın sizlere sunduğu geniş yelpaze eşliğinde sizler de benzersiz ve en konforlu masaj masaları içerisinden dilediğinizi tercih ederek, firmanıza karşı çok farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Masaj masalarının konforu hem masajı uygulayan hem de masaj uygulamasını temin eden kişi açısından oldukça önemli ve değerlidir. Şayet masaj masasının konforlu olmaması, kullanışlı ve etkin olmaması hem masör hem de masaj uygulamasını temin eden kişi açısından büyük sorunlar oluşturmaktadır.

Masaj dünyasına çok farklı bir bakış açısı kazandırıyor, en etkin ve kullanışlı olan masaj masalarını sizlerin hizmetlerine sunuyoruz. Peki, masaj masalarının içerisinden en kullanışlı ve dünya üstünde en çok tercih edilen bakım masaları türleri nelerdir? Yazımızın devamında sizlere pek çok kullanışlı ve bir o kadar da dünya üzerinde tercih edilen masaj masası, koltukları ve masaj ekipmanları hakkında bilgiler vermekteyiz.

Delikli Masaj Masası

Delikli masaj masası pek çok güzellik merkezlerinin ve masaj salonlarının oldukça fazla tercih ettiği masaj masası türlerindendir. Bu masaj masasının yüz koyma yeri bulunmakta olup, yüz üstü uzanma pozisyonunu oldukça fazla olarak desteklemektedir. Masaj uygulamasını temin eden kişiye yüzde yüze varan bir oranda konfor sağlayan ve destekleyen bu masaj masaları dünya üzerinde de oldukça etkin olarak kullanılmakta olup, türsel bakımdan da ahşap, çekmeceli ve kullanışlı olmasını destekleyen pek çok özellikleriyle birlikte hizmete sunulmuştur.

Spa Masası

Spa masası da bir tür masaj masası olarak bilinmekte ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Spa alanlarında sunulan masaj uygulamaları açısından oldukça destekleyici olan bu masalar kullanıcıya oldukça konforlu bir alan sunmaktadır. Spa masaları, spa merkezlerinde, masaj salonlarında, çeşitli otellerde ve güzellik bakım merkezlerinde sıkça tercih edilmekte, müşterilerine yüksek standartlara sahip konforlu bir uygulama deneyimi yaşatmaktadır.

Spa ve masaj alanlarında sıkça tercih edilen bu masalarında ahşap ve çeşitli açıdan masaj, bakım veya güzellik uygulamasını uygulayan kişiyi destekler çekmece veya pozisyon destekleme özellikleri bulunmaktadır. Konforlu süngeri, ortopedik yatış ve oturuşu destekleyen bu masalar ile bakım kalitesini kat be kat arttırabilir, bakımı temin eden veya uygulayan kişiye pek çok açıdan üstün avantajlar sağlayabilirsiniz.

Ahşap Bakım Masaları

Bakım masaları oldukça fazla kategoriye ayrılmış olup, içlerinde en çok tercih edilen kategorilerin başında yer alan ürün ise ahşap bakım masalarıdır. Bu özel yapım masalar güzellik merkezlerinde, spa veya masaj merkezlerinde en çok tercih edilen ve konfor kalitesi bakımından en yüksek seviyede olan masa türlerindendir.

Güzellik merkezi masaj masası denilince akla ilk gelen masa türü olan ahşap bakım masaları, uygulayıcıyı destekleyen çekmece aparatları da bulundurmakta, şık görünüşü ile firmaya üstün bir bakış açısı kazandırmaktadır. Ahşap rengi açısından da pek çok rengi bulunan ahşap bakım masalarının kullanım oranı Türkiye ve dünya üzerinde oldukça fazladır.

Ahşap bakım masalarının da ağaç türleri bakımından geniş yelpazede türleri bulunmaktadır. Çam ağacı, bambu, bendir gibi pek çok türü bulunan ahşap bakım masalarının tercih, uygulama veya isteğe yönelik delikli veya deliksiz olmak üzere iç türleri de bulunmaktadır. Kullanıcılara üstün performans sergileyen ve geniş kullanım alanına sahip olan Ahşap bakım masaları ile sizler de firmalarınızda en optimum seviyede hizmet sağlama noktasına kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Bakım Masaları

Bakım masaları, her türlü bakım işlemlerinin uygulandığı, gerekli donanımlara sahip etkili masa türlerindendir. Bu özel masa türleri eşliğinde pek çok bakım uygulaması kolaylıkla uygulanabilinmekte, bakım işlemleri etkili biçimde gerçekleştirilebilinmektedir.

Güzellik merkezleri bakım masaları denilince akla ilk gelen masa türlerinden biri olan bakım masaları, bakım uygulamasını uygulayan ve temin eden kişiye pek çok açıdan geniş avantajlar sağlamaktadır. Bakım masaları kullanıcılar tarafından çeşitli amaçlara ve uygulamalara kullanım açısından oldukça uygundur.

Spa merkezleri veya masaj salonları açısından masaj ve masaj uygulamaları açısından da tercih edilebilir bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. Masaj masaları ve bakım masalarının ortak yönlerinden biri ise her iki masa türünde de hem masaj hem de bakım uygulamalarının kolaylıkla uygulanabilir olmasıdır.

 Bakım masaları uygulamaları destekleyen, üstün niteliklere sahip, dünya üzerinde bulunan masaj merkezlerinde, güzellik ve bakım birimlerinin tamamında sıkça tercih edilen, nitelikli bakım masalarından biridir. Bu kapsamda en iyi özelliklere sahip bakım ekipmanlarının en başında bulunan bakım masaları pek çok kişi, firma veya kurum tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Tekerlekli Bakım Tabureleri

Masaj uygulamasında uygulayıcıyı en üstün kapsamda destekleyen tekerlekli bakım tabureleri oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olup, otururken hareketi destekleyen ekipmanlardan biridir. Bakım anında istediği alana hızlıca ulaşımı sağlayan, bakımı veya masajı uygulayan kişiyi destekler yönde üretilen bu taburelerin alt kısımlarında hareketi oldukça etkili biçimde destekleyen tekerlekleri bulunmaktadır.

Related Posts